Tweede Klasse

Stand:

PosTeamDuelsWinstGelijkVerlorenGoals voorGoals tegenDoelsaldoPunten
1HK Vastgoed22008356
2Assiemarakis11005233
3Spot ICT11004223
4Mulder Tweewielers21017703
5VDBouw00000000
6Meijer Lastechniek100136-30
7A. Roelofsen Bouwbedrijf100125-30
8All Stars Old Stars 200248-40

Uitslagen:

Programma:

DatumWedstrijdTijd
Assiemarakis — Meijer Lastechniek
All Stars Old Stars  — VDBouw
Spot ICT — A. Roelofsen Bouwbedrijf
Mulder Tweewielers — Spot ICT
A. Roelofsen Bouwbedrijf — All Stars Old Stars 
HK Vastgoed — Assiemarakis
VDBouw — Assiemarakis
All Stars Old Stars  — Mulder Tweewielers
VDBouw — HK Vastgoed
Spot ICT — Meijer Lastechniek
A. Roelofsen Bouwbedrijf — HK Vastgoed
VDBouw — Mulder Tweewielers
All Stars Old Stars  — Assiemarakis
A. Roelofsen Bouwbedrijf — VDBouw
Mulder Tweewielers — A. Roelofsen Bouwbedrijf
Meijer Lastechniek — VDBouw
HK Vastgoed — Spot ICT
Assiemarakis — Spot ICT
Assiemarakis — VDBouw
Meijer Lastechniek — A. Roelofsen Bouwbedrijf
Spot ICT — All Stars Old Stars 
Mulder Tweewielers — HK Vastgoed
Mulder Tweewielers — Meijer Lastechniek
A. Roelofsen Bouwbedrijf — Assiemarakis
HK Vastgoed — All Stars Old Stars 
Meijer Lastechniek — All Stars Old Stars 
Spot ICT — VDBouw
Assiemarakis — Mulder Tweewielers
Meijer Lastechniek — HK Vastgoed
Assiemarakis — HK Vastgoed
All Stars Old Stars  — A. Roelofsen Bouwbedrijf
Spot ICT — Mulder Tweewielers
Meijer Lastechniek — Assiemarakis
Mulder Tweewielers — All Stars Old Stars 
Meijer Lastechniek — Spot ICT
HK Vastgoed — VDBouw
VDBouw — All Stars Old Stars 
Spot ICT — Assiemarakis
All Stars Old Stars  — Meijer Lastechniek
VDBouw — A. Roelofsen Bouwbedrijf
Assiemarakis — All Stars Old Stars 
Mulder Tweewielers — VDBouw
HK Vastgoed — A. Roelofsen Bouwbedrijf
A. Roelofsen Bouwbedrijf — Spot ICT
VDBouw — Meijer Lastechniek
A. Roelofsen Bouwbedrijf — Mulder Tweewielers
Spot ICT — HK Vastgoed

Wil je volgend seizoen ook meedoen?

Zin om te zaalvoetballen in de leukste competitie in de omgeving? Geef je alvast op voor volgend seizoen. We zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen!