Tweede Klasse

Stand:

PosTeamDuelsWinstGelijkVerlorenGoals voorGoals tegenDoelsaldoPunten
1HK Vastgoed22008356
2Assiemarakis11005233
3BAS B.V.11004223
4Mulder Tweewielers21017703
5VDBouw00000000
6Meijer Lastechniek100136-30
7A. Roelofsen Bouwbedrijf100125-30
8All Stars Old Stars 200248-40

Uitslagen:

DatumWedstrijdTijdResultaten
HK Vastgoed — VDBouw
Meijer Lastechniek — BAS B.V.
Mulder Tweewielers — All Stars Old Stars 
All Stars Old Stars  — Mulder Tweewielers
VDBouw — HK Vastgoed
BAS B.V. — A. Roelofsen Bouwbedrijf
Meijer Lastechniek — Assiemarakis
BAS B.V. — Mulder Tweewielers
All Stars Old Stars  — A. Roelofsen Bouwbedrijf
Assiemarakis — HK Vastgoed
HK Vastgoed — Assiemarakis
A. Roelofsen Bouwbedrijf — All Stars Old Stars 
Meijer Lastechniek — HK Vastgoed
Assiemarakis — Mulder Tweewielers
BAS B.V. — VDBouw
Mulder Tweewielers — BAS B.V.
Meijer Lastechniek — All Stars Old Stars 
HK Vastgoed — All Stars Old Stars 
A. Roelofsen Bouwbedrijf — Assiemarakis
Mulder Tweewielers — Meijer Lastechniek
Assiemarakis — Meijer Lastechniek
VDBouw — BAS B.V.
Mulder Tweewielers — HK Vastgoed
BAS B.V. — All Stars Old Stars 
Meijer Lastechniek — A. Roelofsen Bouwbedrijf
Assiemarakis — VDBouw
All Stars Old Stars  — VDBouw
Assiemarakis — BAS B.V.
HK Vastgoed — BAS B.V.
Meijer Lastechniek — VDBouw
Mulder Tweewielers — A. Roelofsen Bouwbedrijf
HK Vastgoed — Meijer Lastechniek
A. Roelofsen Bouwbedrijf — VDBouw
Mulder Tweewielers — Assiemarakis
A. Roelofsen Bouwbedrijf — Meijer Lastechniek
All Stars Old Stars  — BAS B.V.
All Stars Old Stars  — HK Vastgoed
Assiemarakis — A. Roelofsen Bouwbedrijf
Meijer Lastechniek — Mulder Tweewielers
HK Vastgoed — Mulder Tweewielers
VDBouw — Mulder Tweewielers

Programma:

Wil je volgend seizoen ook meedoen?

Zin om te zaalvoetballen in de leukste competitie in de omgeving? Geef je alvast op voor volgend seizoen. We zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen!