Tweede Klasse

Stand:

PosTeamDuelsWinstGelijkVerlorenGoals voorGoals tegenDoelsaldoPunten
1HK Vastgoed22008356
2Assiemarakis11005233
3BAS B.V.11004223
4Mulder Tweewielers21017703
5VDBouw00000000
6Meijer Lastechniek100136-30
7A. Roelofsen Bouwbedrijf100125-30
8All Stars Old Stars 200248-40

Uitslagen:

Programma:

DatumWedstrijdTijd
A. Roelofsen Bouwbedrijf — VDBouw
HK Vastgoed — Meijer Lastechniek
Mulder Tweewielers — A. Roelofsen Bouwbedrijf
Meijer Lastechniek — VDBouw
HK Vastgoed — BAS B.V.
Assiemarakis — BAS B.V.
All Stars Old Stars  — VDBouw
Assiemarakis — VDBouw
Meijer Lastechniek — A. Roelofsen Bouwbedrijf
BAS B.V. — All Stars Old Stars 
Mulder Tweewielers — HK Vastgoed
VDBouw — BAS B.V.
Assiemarakis — Meijer Lastechniek
Mulder Tweewielers — Meijer Lastechniek
A. Roelofsen Bouwbedrijf — Assiemarakis
HK Vastgoed — All Stars Old Stars 
Meijer Lastechniek — All Stars Old Stars 
Mulder Tweewielers — BAS B.V.
BAS B.V. — VDBouw
Assiemarakis — Mulder Tweewielers
Meijer Lastechniek — HK Vastgoed
A. Roelofsen Bouwbedrijf — All Stars Old Stars 
HK Vastgoed — Assiemarakis
Assiemarakis — HK Vastgoed
All Stars Old Stars  — A. Roelofsen Bouwbedrijf
BAS B.V. — Mulder Tweewielers
Meijer Lastechniek — Assiemarakis
BAS B.V. — A. Roelofsen Bouwbedrijf
All Stars Old Stars  — Mulder Tweewielers
VDBouw — HK Vastgoed
Mulder Tweewielers — All Stars Old Stars 
Meijer Lastechniek — BAS B.V.
HK Vastgoed — VDBouw
VDBouw — All Stars Old Stars 
BAS B.V. — Meijer Lastechniek
BAS B.V. — Assiemarakis
All Stars Old Stars  — Meijer Lastechniek
VDBouw — A. Roelofsen Bouwbedrijf
A. Roelofsen Bouwbedrijf — HK Vastgoed
VDBouw — Assiemarakis
Assiemarakis — All Stars Old Stars 
Mulder Tweewielers — VDBouw
HK Vastgoed — A. Roelofsen Bouwbedrijf
A. Roelofsen Bouwbedrijf — BAS B.V.
VDBouw — Meijer Lastechniek
A. Roelofsen Bouwbedrijf — Mulder Tweewielers
BAS B.V. — HK Vastgoed
All Stars Old Stars  — Assiemarakis

Wil je volgend seizoen ook meedoen?

Zin om te zaalvoetballen in de leukste competitie in de omgeving? Geef je alvast op voor volgend seizoen. We zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen!